Assetto Corsa

Assetto Corsa
  -70%220 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Assetto Corsa je závodní simulátor nové generace od počátku designovaný s možnostmi otevírající titul širšímu publiku z řad běžných hráčů vybavenými jen základními periferiemi jako gamepady či obyčejnější volanty, avšak pro plný zážitek titul vyžaduje technologicky pokročilejší periferie. Titul je také otevřen komunitním modifikacím a nabízí oficiální nástroje.

  O titul se postaralo nezávislé italské studio Kunos Simulazioni a jde tak o duchovního nástupce netKar PRO. Hra běží na zbrusu novém engine vlastnoručně vytvořeném od píky v dílnách studia využívajíc nejnovější dostupné technologie a vlastní výpočty pro fyziku. Stejně jako u netKar PRO se studio zaměřilo především na velice detailní a věrný model pneumatik jakožto základ fyziky vozů. Již před vydáním byla oficiálně oznámena budoucí podpora a rozšiřování o placený (Dream Pack 1 , Dream Pack 2 , Dream Pack 3) i neplacený obsah po dobu minimálně 5 let po vydání verze 1.0.

  Hra obsahuje jak režim jednoho hráče v podobě rychlých závodů, závodních víkendů a kariéry, tak také režim více hráčů, který je pilířem tohoto titulu. Z herních modů hra nabízí trénink, hot lap, drag závody, drift a běžné závody.

  Vozový park ve verzi 1.0 obsahuje značky jako Abarth, BMW, Team Lotus Classic, Lotus, Ferrari, KTM, McLaren, Mercedes, Pagani či Tatuus s příslibem dalších 5 automobilek (RUF, Alfa Romeo, Audi, Aston Martin a Nissan) již v prvním DLC dostupném zhruba rok po vydání verze 1.0, spolu s tímto obsahem DLC obsáhne také populární okruh Nordschleife. Každému vozu byla při tvorbě věnována zvláštní pozornost co do detailů vizuálu a fyziky, čímž byla docílena unikátnost každého z vozů, jichž v základu bude kolem 35.

  Co se týká tratí, tak hra v základní verzi nabízí především italské okruhy zpracované tou nejmodernější dostupnou technikou a to s pomocí naskenování laserem do 3D, což zaručuje jejich maximální autentičnost a přenesení každého detailu a nerovnosti povrchu do virtuálu. Jmenovitě jde o tratě Imola, Mugello, Monza (nová i stará s oválem), Nürburgring Gran Prix, Silverstone, Vallelunga, Magione, Spa Francorchamps a závod do vrchu Trento - Bondone.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 19. pro. 2014
  Kategorie: Nezávislé
  Doporučený věk: 3
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Kunos Simulazioni

  Assetto Corsa

  Minimální požadavky

  width=25>Windows Vista 64-Bit
  width=25>AMD Athlon X2 / Intel Core 2 Duo
  width=25>Radeon HD 6450 / GeForce GT 460
  width=25>2 GB
  width=25>1 GB

  Doporučené požadavky

  width=25>Windows 10 64-Bit
  width=25>AMD Six-Core CPU /Intel Quad-Core
  width=25>Radeon 290x / GeForce GTX 970
  width=25>6 GB
  width=25>1 GB

  Mohlo by Vás zajímat
   Gremlins, Inc.
   -50%
    The Spatials
    -68%
     WARTILE
     -25%
      Galaxy of Pen & Paper
      -63%
       Algo Bot
       -46%
        Tower of Time
        -23%
         Original War
         -68%
          FaceRig Pro Upgrade
          -55%
           Punch Club
           -74%
            Ticket to Ride
            --23%
             Tharsis
             -48%

             MenuX

             Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

             Souhlasím