Assassin’s Creed Origins Xbox One

Assassin’s Creed Origins Xbox One
  -4%1 110 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

   

  Assassins Creed: Origins nás zavede k samotným počátkům řádu Assassínů, do starověkého Egypta na počátku vlády Kleopatry. S hlavním hrdinou Bayekem nás čeká tak trochu jiný Assassins Creed s řadou velkých změn ve všech směrech.

  Vývojáři zapracovali na novém systému boje. Ten nyní klade důraz zejména na pomůcky a dovednosti, které jste dosud ve hře získali.

  Zajímavým herním prvkem je pak i nová postava v podobě cvičeného orla. Ten vám pomůže s objevováním nových míst a zajímavých bodů na mapě.

  Assassin’s Creed: Origins přináší hráčům perfektní grafiku, propracovanou zvukovou složku a hlavně neopakovatelné dobrodružství, na které se nezapomíná. Špičkovou hratelnost pomáhá utvářet i zcela přepracovaný inventář a také široká škála dostupných zbraní a dovedností, které si můžete v průběhu hry postupně odemykat.

   

  Platforma: Xbox One
  Datum vydání: 27.10.2017
  Jazyková verze: CZ, EN
  Vydavatel: Microsoft Studios

  Assassin’s Creed Origins Xbox One

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím