Arma 3

Arma 3
  -42%540 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Třetí pokračování úspěšné série Arma. Takticko-vojenský simulátor, jejichž součástí jsou nové zbraně a uchvacující grafika. Děj hry obsahuje dramatické zvraty, Vy sami dokonce můžete rozhodovat o osudu civilistů, na které narazíte.

  Arma 3 se nese v duchu starého boje. Jednotky NATO jsou zatlačovány mnohem hlouběji do západní Evropy. K jejich totálnímu ničení zbývá jen několik okamžiků. Proto se velitelství rozhodlo vyslat tajnou průzkumnou jednotku do nitra nepřátelského území a získat tajné materiály. Operace Magnitude neprobíhá zcela podle plánu a vyslaný tým bude téměř zničen až na jediného člověka a to kapitána Scotta Millera, který jediný musí pokračovat v misi a Vy s ním.

  Děj hry se odehráva v budoucnosti a tak si můžete vyzkoušet novou generaci tanků, letadel a dokonce lodě, které mají ve hře premiéru. Geografie ostrova je revoluční a to díky Google Earth. Předlohou pro vytvoření ostrova se staly autentické údaje z několika světových lokalit. Vašeho hrdinu si budete moci upravit podle sebe a to jak jeho uniformu, tak i jeho výzbroj.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 12. zář. 2013
  Kategorie: Akční, Simulace, Strategické
  Doporučený věk: 16
  Jazyková verze: CZ, EN, DE...
  Vydavatel: Bohemia Interactive
  Závadnost obsahu: Násilí, Sprostá slova, Online

  Arma 3

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows Vista SP2 a vyšší
  Procesor: Intel Dual-Core 2.4 GHz
  Grafická karta: GeForce 8800GT / AMD HD3830
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 25 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows Vista SP2 a vyšší
  Procesor: Intel Core i5-2300
  Grafická karta: GeForce GTX 560 / AMD HD7750
  Paměť: 4 GB RAM
  Pevný disk: 25 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Duke Nukem Forever
   -69%
    Broforce
    -48%
     Apartment 666
     -20%

     MenuX

     Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

     Souhlasím