ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition Xbox One

ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition Xbox One
  -7%2 525 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

   

  Po vytvoření postavy se hráč objevuje kdesi v divočině a to bez jakýchkoliv zbraní, oblečení nebo zásob, vše je třeba si teprve postupně obstarat. K tomu nejlépe poslouží přítomná zvířata, většinou dinosauři, ze kterých je možno získávat maso na jídlo nebo kůži na oblečení. Zvířata je též možné ochočit a využívat v zemědělství nebo jako dopravní prostředek. K výrobě zprvu primitivních nástrojů je zde řada těžitelných surovin jako dřevo, kamení ale i rudy na výrobu železa. Díky systému úrovní zvyšující dovednosti si lze postupně vyrábět stále lepší věci a dopracovat se např. až k automatické pušce. Oproti jiným online hrám je zvláštností, že při odchodu ze hry postava zůstává na místě a je pouze v kómatu, ve kterém ji ostatní mohou zabít nebo okrást.

  Přestože se hra odehrává do jisté míry ve fantaskním světě, je zde důraz na realitu přežití a pro svého hrdinu je třeba zajistit pravidelně jídlo, ošacení a především zbraně pro lov a obranu. Po případné smrti se hráč objeví na zvoleném místě ovšem opět jako na začátku bez veškerých věcí, které zůstávají ležet na místě smrti. Pro ochranu jak svoji, tak vydobytých věcí, je možno stavět základny, např. jednoduchý domek se zahradou na pěstování bobulí a skladem pro zásoby. I v tomto případě se postupným zlepšováním dá dosáhnout stále lepších a lépe vybavených příbytků obsahujících i elektrická zařízení. Součástí hry je také realistické počasí včetně denního cyklu nebo různých živelných pohrom.

  Hráči se také mohou sdružovat do kmenů a společně budovat, lovit, dělit se o zásoby, ale také se bránit proti dinosaurům, jiným hráčům nebo celým kmenům. Nejpokročilejší družiny pak mohou pomocí vzácných artefaktů vyvolávat mýtická stvoření a jejich skolení může být kromě odměny určitým vyvrcholením celé hry.

  Platforma: Xbox One
  Datum vydání: 29. srp. 2017
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Microsoft Studios

  ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition Xbox One

  Mohlo by Vás zajímat
   BloodRayne Betrayal
   -71%
    30 IMPOSSIBLE LEVELS
    -44%
     Unearthing Colossal
     -86%
      Sonic Mania Xbox One
      -7%
       ARENA GODS
       -49%
        Jet Set Radio
        -6%
         TWINKLE STAR SPRITES
         -65%
          10,000,000
          -23%
           Skull and Bones
           -6%

           MenuX

           Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

           Souhlasím