7 Days to Die

7 Days to Die
 • Vánoční akce
-54%280 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

7 Days to Die je unikátním mixem open world hry, akce z první osoby, survival hororu, tower denfense a nechybí ani rpg prvky. Stejně důležitou roli jako jen boj, bude hrát i prozkoumávání herního světa, crafting nebo vývoj postavy. Ve své podstatě výrazně připomíná mix her DayZ a Minecraft a na ně odkazující především zombie, hra pro více hráčů, tažení či voxelová grafika.

Hra se odehrává v blízké budoucnosti, po třetí světové válce, kdy se Země ocitá v troskách. Neznámý virus navíc začíná měnit zbytky přeživších na armádu bezmyšlenkovitých věčně nenasytných zombie. Hráč se ocitá v kůži jednoho z přeživších, v oblasti Navezgane County Arizona a vaším úkolem bude, jak jinak než přežít a vypátrat pravdu ohledně nebezpečného viru.

Samotná hratelnost, jak již bylo naznačeno, pramení nejen z putování zemí, která nabízí hory, lesy, města, pouště, ale i ve vytváření surovin nutných ke přežití. A je nutné mít na paměti, jakou důležitou roli hraje prvek času. Ve dne jsou zombíci víceméně neškodní, během noci ale vypukne nefalšované peklo, takže budete muset velice pracně chránit svoje území. Prostředí je navíc plně zničitelné a zombíci vnímají i pachy nebo vibrace, což ale můžete použít i proti nim.

7 Days to Die běží na enginu Unity 3D a na rozdíl od vzpomenutého Minecraftu disponuje přece jen vyhlazenější grafikou. Hru je možné hrát nejenom v singleplayeru, ale i v kooperativním módu či klasickém multiplayeru. Ten dokonce nabízí možnost hrát za zombie, nechybí ani generator map.

 

Platforma: Steam
Datum vydání: 13. pro. 2013
Kategorie: Akční, Dobrodružné
Doporučený věk: 18
Jazyková verze: EN, DE, FR...
Vydavatel: The Fun Pimps
Závadnost obsahu: Násilí, Sprostá slova

7 Days to Die

Minimální požadavky

Operační systém: Windows XP SP3 a vyšší
Procesor: 2.4 GHz Dual Core
Grafická karta: GeForce 8800 GTX / AMD HD4770
Paměť: 4 GB RAM
Pevný disk: 1 GB volného místa

Doporučené požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
Procesor: 3.0 GHz Quad Core
Grafická karta: GeForce GTX 460 / AMD HD5850
Paměť: 6 GB RAM
Pevný disk: 1GB volného místa

Mohlo by Vás zajímat
  Jet Buster
  -80%
   Eastwood VR
   -75%
    Hellphobia
    -84%

    MenuX

    Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

    Souhlasím